Kľudne mi hovor PaliZáklad mojej práce je kreatívaSnažím sa zachytiť emóciuCheckuj moje bio !

ČÍTAJ NIŽŠIE

Uvažujte o fotografii pred a po jej odfotení, nie počas fotenia. Tajomstvo je v tom, nachvílku sa zastaviť. Nemusíte sa ponáhľať. Fotografovaný si vás nesmie všímať a potom musíte byť rýchly !

PÁR SLOV O MNE

Som kreatívec, ktorý miluje prácu s fotoaparátom a kamerou. Vo voľnom čase fotím prírodu a v pracovnom sa živím ako fotograf a kameraman portrétu a architektúry. Počas pasívnych dní mimo terén tiež pracujem ako programátor webstránok. Moje fotky sa vyskytli v niekoľkých printových médiách a weboch. Moje videá naopak v televíznych médiách a internetových portáloch. Vo svojej práci sa snažím v prvom rade zachytiť emócie a nápad. Vzdialenosť mi nerobí problém a keďže už viem, že každé fotenie je jedinečné, snažím sa tak k nemu aj pristupovať. Mám rád ľudí a považujem sa za extroverta …

Fotenie nahrávania nového albumu pre kapelu Ľudové Mladistvá

FOTO TECHNIKA

Ako fotograf používam profesionálne plnoformátové zrkadlovky Canon s objektívmi najvyššej rady Lux. Tieto mi umožňujú svojou kvalitou spracovania fotiť aj v nepriaznivých poveternostných podmienkach. Rád využívam hĺbku ostrosti, preto preferujem objektívy s pevným ohniskom. Vzhľadom na viac ako 20-ročnú prax s aktívnou prácou vo Photoshope, Lightroome a iných programoch garantujem kvalitný retuš podľa požiadaviek klienta.

VIDEO TECHNIKA

Ako kameraman používam profesionálnu digitálnu kameru Blackmagic s možnosťou záznamu vo formáte CinemaDNG RAW pri 4.6K a 60fps. Okrem kamery používam profesionálnu motorizovanú koľajnicu, ktorá mi umožňuje nakrúcať timelapse zábery, alebo stablizátor DJI RONIN s podpornou vestou Ready Rig GS. Túto zostavu pre letecké zábery doplňuje dron DJI PHANTOM 4 PRO.

Ste pripravení ?

Chcem vedieť viac !

VÁŽENÝ NÁVŠTEVNÍK, Táto stránka používa cookies. PRE SPRÁVNU FUNKČNOSŤ KLIKNITE NA TLAČÍTKO SÚHLASÍM
SÚHLASÍM