Nakrútime Vám moderné svadobné video

Chcete vedieť viac ?

Sme mladí filmový nadšenci, ktorí pre Vás nakrútia kreatívne svadobné video. Pracujeme s kvalitnou filmovou technikou od Blackmagic, Panasonic, Canon, Gopro, DJI, či Sony. V prípade záujmu môže na Vašej svadbe nakrúcať naraz aj viac kameramanov, závisí len na Vás.

4K filmový obraz

Nakrútime pre Vás video v rozlíšení 4K / UltraHD, alebo FullHD (podľa dohody). Zvuk zaznamenávame smerovými mikrofónmi RODE Pro. Spracovaný materiál, podľa dohody nahráme na videoportály Vimeo, alebo Youtube. Vy tak môžete video ďalej zdielať na sociálnych sieťach, alebo len pošlete zaheslovaný link svojim najbližším.

Špeciálne Vybavenie

Počas celého dňa nakrúcame pomocou stabilizátoru DJI RONIN, ktorý eliminuje otrasy a vyhladí pohyb kameramanov. Pre skvalitnenie záberov používame aj zábery z kamerovej koľajnice. Pre ešte vyšší cinematický efekt lietame s PRO dronmi od DJI.

Strih a grading

Všetky zábery počas strihu farbíme, aby sme umocnili celkový dojem. Zábery, ktoré boli za tým účelom nakrúcané vieme spomaliť bez straty kvality, všetko napasujeme do skladieb, ktoré si môžete vopred vybrať.

UKÁŽKY NIEKTORÝCH NAŠICH PRÁC

Wedding Showreel

Barbara & Robo - Trash Dress + Making Of Na Záver

Veronika & Tommy

Majka & Toni

Miška & Pepe

Nikolka & Kubo

Peťka & Toudy

Lucka & Maťo

Denisa & Adam

Brani & Thomas - Austria wedding

Veronika & Tommy Predsvadobný teaser

Mirka & Tommy Predsvadobný teaser

Nicole & Jakub

Katka & Miro

Mirka & Tommy

Sarah & Adam

Ste pripravení nakrúcať ?

Pracujte s nami !

VÁŽENÝ NÁVŠTEVNÍK, Táto stránka používa cookies. PRE SPRÁVNU FUNKČNOSŤ KLIKNITE VPRAVO NA TLAČÍTKO SÚHLASÍM
SÚHLASÍM