"Postoj chvíľa, tak nádherná si..." (George Bernard Shaw)

Svadobné fotenieFotostôl a rekvizity!

Je len málo dní v živote, ktorým venujeme mesiace príprav a keď ten deň konečne príde, ubehne šialenou rýchlosťou. Mojou úlohou je zvečniť každý dôležitý okamžik, preto sa na celý deň stávam tieňom nevesty !

Dobrý fotograf nielenže dokumentuje, on subjekt skúma a odkrýva.
"Berenice Abbott"

CENOVÁ PONUKA

Keďže každý pár má svoju predstavu o svadobnom dni, je pre mňa dôležité si ju predtým vypočuť. Pred prípadnou cenovou ponukou teda odporúčam osobné stretnutie, kde si prejdeme všetky náležitosti Vašej svadby. Pokúsim sa tiež objaviť výrazné črty Vášho vzťahu, obľúbené spoločné činnosti a na základe toho Vám ponúknem kreatívny nápad na fotenie.

PREDSVADOBNÉ FOTENIE

V prípade, že ste dynamický pár a navyše máte vlastné šaty, rád Vám týmto ponúknem dodatočné fotenie či už pred svadbou, alebo po svadbe. Môžete tak spoločne skočiť v šatách do rybníka, alebo vyšliapať na Kriváň, kde si spolu s partnerom zatancujete pri západe slnka.

FOTOKÚTIK NA SVADBE

Či už túžite po fotoknihe s osobnými želaniami od hostí, alebo im len chcete pripraviť ďalší originálny program, zapožičiam Vám instantný fotoaparát počas hostiny. K tomu Vám na vyhradený stôl pripravím kopec funny rekvizít podľa dohody.

VÁŽENÝ NÁVŠTEVNÍK, Táto stránka používa cookies. PRE SPRÁVNU FUNKČNOSŤ KLIKNITE NA TLAČÍTKO SÚHLASÍM
SÚHLASÍM